egefen-kurumsal_2

2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Egefen İnşaat, kurulduğu günden bu yana Gaziemir ilçesinde lüks konut ve işyerleri alanında tecrübesiyle birlikte 30.000 m²’nin üzerinde yapı tasarlayıp inşaa etmiştir.

Egefen İnşaat tüm faaliyetilerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutan “sıfır hata” hedefi ve “kalite odaklı” projeleri ile toplumdaki güvenini arttırarak konut sektörünün liderliğini sürdürmektedir.

Şirket olarak temel ilkemiz; Projesine, lokasyonuna, imalat kalitesine sadık kalarak kusursuz yapılar inşa etmektir. Ayrıca bu yapıların organizasyonu ve imalatı için hizmet ve istihdam alanları yaratıp, kaliteli olmanın gerektirdiği sistem kurallarına uygun ve etkinliğini sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Kurumsal hedefimiz; İzmir’in yapılaşmasına daha fazla vizyon kazandırıp çağdaşlaşmasına da yardımcı olmaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrası tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretmektir. Çünkü;

insana değer...